V skladu s  17. členom statuta sklicujem redno let
 
 
 
 

S K U P Š Č I N O

 
 

Društva gradbenih inženirjev in tehnikov Celje

 
 

 

 
 

v četrtek, 17. junija  2010 ob 15. uri

 
     
 

v gostinskem objektu Muzelj ob Šmartinskem jezeru

 
     
 

Dnevni red:

 
     
  1. Otvoritev skupščine in izvolitev organov skupščine  
     
  2. Poročilo predsednika, blagajnika in nadzornega odbora  
     
  3. Program dela društva  
     
  4. Razno  
     
 

Upam in želim, da se skupščine udeležite v čim večjem številu in podate svoje pripombe ali predloge, s ciljem k čim boljšemu delu in druženju članov društva.

 
     
  S spoštovanjem,  
 

     

 
 
 
 
mag. Branko Kidrič, u.d.i.g.
 
 
Predsednik
 
 
Celje,  31. maj 2010  
 
| predstavitev društva | uvodne besede predsednika | organi društva | člani društva | aktualno&novice|